Joanna Stawska

joanna stawska

Poznaj mnie

Nazywam się Joanna Stawska i pomagam budować relacje przez sprawną komunikację! Jestem certyfikowaną edukatorką Pozytywnej Dyscypliny, trenerką, coachem i mediatorką w oparciu o NVC (Porozumienie bez Przemocy), lektorką i tłumaczką j. angielskiego. Czegokolwiek w życiu nie próbowałam, to zawsze kończyło się tym, że czułam nieodpartą potrzebę dzielenia się swoją wiedzą i pasją z innymi.

Z pasji podróżowania i uczenia się języków obcych wynika prowadzenie szkoleń językowych. Gdy poznałam i na co dzień zaczęłam praktykować Porozumienie bez Przemocy, zapragnęłam, by wszyscy zaczęli komunikować się w ten sposób i nauczyli się troszczyć o siebie nie raniąc innych.

Odkąd urodziłam pierwsze dziecko, Pozytywna Dyscyplina zawładnęła moim życiem i sprawiła, że życie moje i mojej rodziny jest nieustannym źródłem radości i poczucia spełnienia. Stała się dla mnie pięknym uzupełnieniem filozofii NVC (Porozumienia bez Przemocy). Dlatego postanowiłam spotykać się z innymi rodzicami i pomagać im odkrywać ten świat pełen miłości i szacunku oraz prostych sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

 

Skąd i od kogo zdobyłam wiedzę?

studia magisterskie

Pedagogika o specjalizacji
Wczesna Edukacja
i Nauczanie Języka Angielskiego

Szkoła dla Rodziców i Rodzeństwo bez rywalizacji

Program bazujący m. in. na cyklu książek A. Faber i E. Mazlish pt. "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły", „Rodzeństwo bez rywalizacji”

Certyfikacja na Edukatora Pozytywnej Dyscypliny

Studium Tłumaczy EU

studium coachingu

OPARTE O METODĘ „COACHING FOR TRANSFORMATION” Z PERNILLE PLANTENER (CERTYFIKOWANA TRENERKA NVC ORAZ AKREDYTOWANY COACH ICF)

kursy językowe i certyfikacje

- kursy językowe w Londynie zakończone certyfikatem CPE; - kursy Business English w Londynie; - Kurs „Start a Business Programme” w Irlandii; – certyfikacja ana egzaminatora TOEIC i TOEFL; - certyfikacja na egzaminatora ICFE; - certyfikacja na egzaminatora City&Guilds; - kurs języka hiszpańskiego w Barcelonie; - kurs języka rosyjskiego.

Studium mediacji

Studium Mediacji prowadzone metodą Porozumienia bez Przemocy

Kursy i Szkolenia NVC

kursy i szkolenia z międzynarodowymi trenerami NVC m.in. Dominika Jasińska, Agnieszka Rzewuska-Paca, Ewa Orłowska, Kay Rung, Pernille Plantener, oraz Ewa Krzymuska, Tomasz Bagiński

seminaria

Cykl seminariów inspirujących Jespera Juula organizowane przez FamilyLab Association