Pobierz bezpłatnie listę uczuć i potrzeb

LISTY UCZUĆ I POTRZEB POMOGĄ TOBIE I TWOIM BLISKIM POROZUMIEĆ SIĘ ZAMIAST WALCZYĆ!

  • DOSTANIESZ W JEDNYM MIEJSCU DZIESIĄTKI OKREŚLEŃ NA TO, CO CZUJESZ I CZEGO POTRZEBUJESZ;
  • Zrozumiesz, O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI TOBIE I INNYM, GDY MÓWIĄ, TO CO MÓWIĄ;
  • Otrzymasz POMOCNY MATERIAŁ DO OKAZYWANIA EMPATII W NAPRAWDĘ SKUTECZNY SPOSÓB;
  • Dowiesz się, jak NAUCZYĆ DZIECKO ODKRYWAĆ JEGO PRAWDZIWE POTRZEBY I TROSZCZYĆ SIĘ O NIE;
  • zOBACZYSZ, CO KRYJE SIĘ POD ZŁOŚCIĄ TWOJĄ, TWOJEGO PARTNERA, TWOJEGO DZIECKA;
  • NAUCZYSZ SIĘ, JAK MOŻNA ROZMAWIAĆ Z DZIECKIEM O UCZUCIACH.

   

LISTY TE ZACZERPNIĘTE SĄ Z POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY (NVC) – NURTU, KTÓRY UCZY KOMUNIKACJI EMPATYCZNEJ. KOMUNIKACJI, W KTÓREJ NIE MA AGRESJI I PRZEMOCY, JEST NATOMIAST EMPATIA I SZACUNEK DLA INNYCH ORAZ SAMEGO SIEBIE. ŻYRAFA, KTÓRA MA WIELKIE SERCE I DUŻE USZY, STAŁA SIĘ SYMBOLEM JĘZYKA NVC.

DLA WIELU Z NAS JĘZYK UCZUĆ I POTRZEB, TO NOWY JĘZYK, KTÓREGO WARTO SIĘ NAUCZYĆ, BY MÓC ZATROSZCZYĆ SIĘ O SWOJE POTRZEBY, JEDNOCZEŚNIE SZANUJĄC UCZUCIA I POTRZEBY INNYCH! 

JEŚLI BĘDZIESZ CHCIAŁ/A POĆWICZYĆ W PRAKTYCE, JAK EMPATYCZNIE KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z DZIECKIEM LUB INNYMI DOROSŁYMI, TO ZAPRASZAM CIĘ NA MOJE KURSY I KONSULTACJE, GDZIE JAKO TRENER KOMUNIKACJI, COACH I MEDIATOR W DUCHU POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY, UCZĘ JAK STOSOWAĆ TEN JĘZYK W PRAKTYCE.

O TRENERCE

Jestem Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny z akredytacją Positive Discipline Association; Trenerem komunikacji, Coachem i Mediatorem w oparciu o Porozumienie bez Przemocy; Doradcą rodzicielskim w duchu Pozytywnej Dyscypliny, NVC (Porozumienie bez Przemocy) i J.Juula, a przede wszystkim jestem Matką dwójki wspaniałych dzieci.

jĘZYK UCZUĆ I POTRZEB STAŁ SIĘ MOIM CODZIENNYM JĘZYKIEM I WIDZĘ, JAK ZNACZĄCO PODNIÓSŁ JAKOŚĆ ŻYCIA MOJEGO I MOJEJ RODZINY.

Pamiętaj, SŁOWA MAJĄ MOC!

PObierz bezpłatnie LISTY UCZUĆ I POTRZEB i bUDUJ MĄDRE RELACJE PRZEZ EMPATYCZNĄ KOMUNIKACJĘ!